Yükleyiciyi Kapat

Üyelik - TENİS

Merkezde toplam 6 adet tenis kortu bulunmaktadır. Bunlardan 2 tanesi kapalı, 4 tanesi açıktır.

Tenis kortları için üyelik;

Tenis üyeliğinde;

-Tenis üyelerinin kortlarını kullanmaları için mutlaka bir gün önceden ya da haftalık olarak rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

- Kortlar için rezervasyon iptali söz konusu olduğunda mutlaka rezervasyondan 6 saat önce durumu merkezimize bildirmeleri gerekmektedir. 

- Üyelerin hafta içi 1 nolu tenis kortunu 09:00-17:00 saatleri arasında kullanmaları yasaktır.(Eğitim kortu) - Hafta sonu 1 ile 6 nolu tenis kortları eğitim için kapalıdır.2-3-4-5 nolu tenis kortlarında rezervasyon yapıldığı takdirde kullanılabilmektedir.

- Tenis kortları akşam saatlerinde ışıklı kullanılmak istenirse 10 tl ışık ücreti peşin ödenmelidir.

- Üyelerin dışarıdan gelen misafirleri için kort kullanım saatlik ücreti 20 tl ‘dir. Bu ücret misafir tarafından ödenmediği takdirde üye hesabına eklenecektir. Ayrıca kortun akşam kullanılması durumunda kullanım ücretine ek olarak 10 tl ışık ücreti peşin olarak ödenmelidir.

- Üyelerin birinci dereceden yakınları (eş, çocuk) MATEDAK yaşam merkezine üye olmaları durumunda asıl üye dışındaki her aile bireyi için aylık yada yıllık üyelik ödemelerinde %50 aile indirimi uygulanacaktır.

- Üyeler aileleri dışında en fazla bir kişiyi MATEDAK yaşam merkezine üye yapmaları durumda, üye olacak kişi aylık ya da yıllık üyelik ücretlerimizden %50 indirimle kayıt olabileceklerdir.

- Aynı anda aynı ailenin üyeleri farklı kortları kullanamaz.

- Üyeler tenis dersi almak isterlerse, tenis dersi ücreti saat başı hesaplanır, ödeme peşin olarak alınır.

- Tenis dersleri bireysel veya grup olarak verilir. Derslerin akşam ışıklı kortlarda yapılması durumunda 10 tl ışık ücreti derse ücretine eklenir. Tenis dersi ücretleri;

- Tenis dersini grup halinde almak isteyenler için bir grup maximum 8 kişiden oluşacaktır.

- Tesiste bulunan voleybol ve basketbol sahasını kullanmak isteyen üyelerimiz için 1 saatlik kullanım bedeli kişi başı 10 tl ‘dir.

- Ayrıca tenis üyelerimiz için tesisimizde bulunan spor ürünleri satışı yapan shop da aldıkları ürünlerde %5 indirim uygulanacaktır.