Çocuklar tenisle buluştu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında tenis sporuyla tanışmayan çocukları tenisle buluşturmak için etkinlik düzenledi.

Malatya Tenis Kulübü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında etkinlik düzenlendi. Malatya Tenis Kulübü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında etkinlik düzenlendi. Malatya Tenis Kulübü Başkanı Ali Acar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında tenis sporuyla tanışmayan çocukları tenisle buluşturmak için etkinlik düzenledikleri söyledi.

Çocukların güzel bir gün geçirmesine vesile olduklarını belirten Acar, "Çocuklar hem güzel bir gün geçirerek hem de tenis sporuyla tanıştı. Bu vesileyle yetenekli çocukları kulübümüz bünyesinde eğitime alarak, lisanslı sporcu olmasına katkı sağlamayı planlıyoruz." diye konuştu. Acar, sosyal sorumluluk çerçevesinde yetenekli çocuklara her türlü imkanı sağlayacak sosyal projeler içerisinde yer alacaklarını da sözlerine ekledi.