Yükleyiciyi Kapat

Biz Kimiz?

Bizler, öncelikle Malatya sevdalısı olan hemen arkasından Tenise gönül veren bir avuç topluluğuz.

Amacımız sporu kullanarak özellikle gençlerimizin beden ve ruh sağlıklarının gelişmesine katkıda bulunmak, zararlı ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, önlerine bir hedef koyarak (Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları) bir amaç için disiplinli ve azimli çalışmasını sağlamak için ITF ve TTF standartlarında spor alanları oluşturduk.İntercourt Tenis Kulübü TTF ( Türkiye Tenis Federasyonu) na bağlı bir kulüptür. Özellikle çocuklara yönelik özel dersler, grup dersleri vermekteyiz. Bunun yanısıra yetişkinler içinde ders imkanları ve üyelik sistemiyle kulübten yararlanma imkanı sağlamaktayız. Eğitimlerimiz tenis antrenörleri tarafından verilmektedir. Kortlarımız hard korttur ve Uluslararası standartlarda yapılmıştır.Kulübümüzde eğitim alan öğrencilerimize lisans çıkartma yetkimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda TTF 'nin düzenlediği turnuvalara ev sahipliği yapmaktayız.

Malatya da eksikliğini hissettiğimiz 4 açık, 2 kapalı olmak üzere toplam 6 adet ITF tip 3 (medium) sert zeminli 19x38 m ölçülerinde kortları hizmetinize sunduk. Kortların yanında 16x30 m ölçülerinde bir adet basketbol/ voleybol sahamız, fitness merkezimiz, spor malzemeleri satış ofisimiz ve kafeteryamız mevcuttur.

Tenis sporu ile ilgilenen 7’sinden 70 ‘ine bütün sporcularımızı düşünerek, kondisyonlarını yükseltecekleri ve zayıf kalan kas gruplarını güçlendirecekleri ya da genel kondisyonlarını arttıracakları butik bir fitness merkezi, spor ekipmanlarını temin edecekleri dünya markalarına kolayca ulaşabilecekleri ürün satış ofisi, boş zamanlarında ailece veya spor arkadaşlarıyla oturabilecekleri, kaliteli ve lezzetli ürünlerle gözümüzü ve midemizi doyurabileceğimiz kafeterya, bütün bunların yanında şehrin göbeğinde sessiz ve sakin bir ortamda, yaklaşık 15.000 metrekare yeşil park içerisinde yalnız veya arkadaşlarınızla yürüyüşünüzü yapabilir, dilerseniz 1000 metre uzunluğundaki koşu pistinde diz ve ayak bileğinize zarar vermeden ağaçların gölgesinde egzoz gazından uzakta açık hava koşunuzu yapabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız bütün etkinlikleri doğunun Paris’i olarak nitelendirilen yeşil Malatya’mızı daha yaşanabilir bir şehir yapmak, batıdaki büyük şehirlerde olan bazı spor merkezlerini şehrimizde inşaa etmek, Tenis kültürünü geliştirmek ve Türkiye spor camiasında Malatya’nın adını duyurmak için yapıyoruz. En başta da dile getirdiğimiz gibi, Bizler Malatya sevdalısı olan bir avuç gönüllüyüz…

Fit olmak, yaşam kalitenizi artırmak ve görünüşünüzü yenilemek istiyorsanız kulübümüzü ziyaret etmek, randeu almak ve özel fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçin, İNTERCOURT ailesinin sizde bir parçası olun.

Unutmayın spor sağlıktır, tenis oynamak ise ayıcalıktır.

– Intercourt Club